نامه به آقای شاهرودی و ابراز نظر درباره رابطه با رهبری

دکتر احمدی‌نژاد در نامه‌ای به رییس قوه قضائیه با اشاره به بازداشت عده‌ای از شهروندان که براساس دعوت و تحریک برخی افراد و جریانات سیاسی داخلی و با حمایت تبلیغاتی دشمنان خارجی روی داده است خواستار تسریع در رسیدگی همه جانبه به وضعیت کلی متهمین و تعیین تکلیف آنان و اعمال حداکثری رأفت اسلامی نسبت به آن دسته از شهروندانی که ناآگاهانه در این مسیر قرار گرفته اند شد.
متن کامل نامه رییس جمهور به شرح زیر است:


حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم
همانگونه که مستحضرید در جریان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری که براساس دعوت و تحریک برخی افراد و جریانات سیاسی داخلی و با حمایت تبلیغاتی دشمنان خارجی روی داد، عده‌ای از شهروندان نیز بازداشت شدند.
نظر به گذشت مدت قابل ملاحظه از زمان بازداشت، انتظار می‌رود ضمن تسریع در رسیدگی همه جانبه به وضعیت کلیه متهمین و تعیین تکلیف آنان، دستور فرمایید با اعمال حداکثری رأفت اسلامی نسبت به آن دسته از شهروندان که ناآگاهانه در این مسیر قرار گرفتند، طعم گوارای محبت دینی و ملی را به آنان چشانده و در روزهای شادی و سرور ملت در اعیاد شعبانیه و به ویژه در آستانه میلاد پرخیر و برکت کانون مهر و عطوفت جهان حضرت مهدی(عج)، دلهای نگران بستگان و دوستان آنان را آرامش بخشیده و کام خانواده های محترمشان را با آزادی آنان شیرین سازند.
اینجانب رجاء واثق دارد که ملت بیدار و حماسه‌ساز ایران، دست در دست یکدیگر و با همدلی و مهرورزی همه عزم و توان خود را برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم کشور، در راستای اعتلا و عظمت و شکوه و افتخار بکار خواهد بست و دشمنان این سرزمین پاک و زرخیز را چونان همیشه رسوا و ذلیل خواهد ساخت.
بدیهی است کلیه دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط، هماهنگی کامل و همکاری لازم را با دستگاه محترم قضایی به عمل خواهند آورد. توفیقات جنابعالی و همه خدمتگزاران به ملت عزیز را از خداوند سبحان مسألت دارد.
محمود احمدی نژاد

ahmadinejad

 

دکتر محمود احمدی‌نژاد صبح امروز (جمعه) در آیین یازدهمین هم اندیشی علمی - پژوهشی اساتید کشور گفت: امروز سازمان بسیج اساتید درخت تناوری است که نقطه امید و اتکای انقلاب اسلامی در عرصه‌های علمی، فکری و فناری تبدیل شده است.
رییس جمهور افزود: دانشگاه باید با فرهنگ و اندیشه بسیجی اداره شود و پرچم فرهنگ بسیج به عنوان پرچم عزت، آزادیخواهی و روحیه نشاط باید در دانشگاه برافراشته شود.
دکتر احمدی ‌نژاد در ادامه خطاب به اساتید بسیجی با بیان اینکه ضرورت دارد در افق نگاه خود تجدیدنظر کنیم، اظهار داشت: باید در دانشگاه‌ها سطح انتظار از خودمان را بالا ببریم و انتظار این است که دانشگاه و حوزه پرچمدار تحولات گوناگون در کشور باشند.

رابطه ما با مقام معظم رهبری از جنس اعتقادی و پدر پسری است

دکتر احمدی نژاد در ادامه اظهار داشت: در روزهای اخیر عده ای با خیال خام خود به تکاپو افتادند تا رابطه دولت و رهبر عزیز انقلاب را خدشه‌دار جلوه دهند و با جار و جنجال، جدایی و فاصله بین دولت و رهبری را القاء کنند در حالی که آنان نمی‌دانند که نوع رابطه ما با مقام معظم رهبری فراتر از قالب‌های سیاسی و اداری است و از جنس محبت ، اعتقادی و پدر پسری است.
وی تصریح کرد: وارد شدن بدخواهان در چنین عرصه ای و القاء چنین شبهاتی حرکتی بی‌نتیجه است و آنها قطعا چنین آرزویی را به گور خواهند برد و این راه به روی شیاطین بسته است.
دکتر احمدی‌نژاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حقیقت پویا و جریان پیوسته تاریخی است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در ایران یک جهش بلند در راستای تداوم مسیر حرکت توحیدی بشریت است.
وی افزود: ملت ایران در این انتخابات به رغم تلاش بدخواهان مهر تأیید آگاهانه و مستحکمی را به پای انقلاب و اندیشه ولایی زدند.
رییس‌جمهور با اشاره به تلاش دشمنان برای مخدوش کردن اقتداری که در ایران به واسطه انتخابات اخیر ایجاد شده است، تصریح کرد: مطمئن هستم انقلاب ریشه‌دارتر از آن است که با چنین بادهایی بلرزد و به فضل الهی همه جار و جنجال‌ها را به زباله‌دان تاریخ خواهد انداخت.

عدالت ، روح حاکم بر فعالیت های دولت است
رییس‌جمهور عدالت را روح حاکم بر فعالیت های دولت دانست و تاکید کرد: عدالت نقطه آغاز به سمت کمال است به هر میزانی که به سمت عدالت حرکت می کنیم شکوفایی ها اتفاق خواهد افتاد و باید به نقطه ای برسیم که هیچ کس در ایران احساس نکند که فرصتی از او دریغ شده است. باید همه احساس کنند که شهروند درجه یک هستند.
دکتر احمدی‌نژاد افزود: از سوی دیگر باید به نقطه ای برسیم که هیچ کس خیال نکند بالاتر از دیگران است و حق فراتر از قانون برای خود قائل باشد. باید به جایی برسیم که کسی گروه و دسته خود را مالک کشور نداند و برای خود حق انحصاری و امتیاز ویژه قائل نباشند.
وی افزود: عدالت روحیه امید را در ملت ایران زنده می کند گر چه کار سخت و نبرد گسترده و همه جانبه‌ای است اما شدنی است.
دکتر احمدی‌نژاد با بیان این دولت در دوره جدید باید به دنبال ایجاد تحولات اجتماعی باشد، خاطر نشان کرد: در نظام اسلامی همه باید احساس امنیت و آرامش کنند و هیچ‌کس نباید احساس کند که کرامت او مخدوش شده است و از این رو جامعه اسلامی باید سرشار از نشاط، شادابی، سرزندگی و امید باشد

/ 2 نظر / 13 بازدید

بابا یه چیزی از خودت بنویس وبلاگه یا پایگاه خبررسانی اینا رو که جاهای دیگه هم می خونیم. قربون داش مهدی بسیجیه خودم.

فرخی

به سیر باغ رفتم باختم من به هر گل یک نظر انداختم من خدایا کور گردد هر دو چشمم که دلبر آمدو نشناختم من (رفیق بوی عطر میلاد زود تر میلادآقا هوا رو معطر کر ده ،شما هم دست به کار بشین)[گل][گل][گل][گل][گل][گل]