حمید سوریان

hamid soorian-ahmadinejad

به نقل از حقیقت نیوز:

حمید سوریان قهرمان کشتی فرنگی جهان مدال طلای مسابقات جهانی اخیر را به رییس جمهور اهدا و تصریح کرد: دکتر احمدی نژاد با حضور مقتدرانه در مقر سازمان ملل متحد و کسب افتخار و عزت برای ملت ایران و همه مسلمانان، قهرمان اصلی است.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، رئیس جمهور نیز پس از دریافت مدال طلای سوریان قهرمان و افتخار آفرین جوان ایران اسلامی گفت: هر کس با همه توان و اعتقاد به ارزش های الهی و برای رضای خدا فعالیت کند در زمین و آسمان قهرمان است.

وی تصریح کرد: جوانان پاک و مومن ایران اسلامی از جمله حمید سوریان که با اخلاق والای جوانمردی و نگاه آرمانی و اعتقاد به ولایت وارد عرصه می شوند و به سرنوشت ملت و کشور توجه دارند حتی اگر مدال هم کسب نکنند، مایه افتخار ملت و قهرمان واقعی هستند.

دکتر احمدی نژاد با بیان اینکه جوانان نقطه اتکا و پشتیبان مسئولان و کشور هستند، تاکید کرد: خدمت به مردم و فریاد خواسته های ملت بالاترین افتخار است و مسئولان نیز باید نماد جوانان پاک و مصمم ایران اسلامی باشند.

رییس جمهور مستکبران عالم را همچون کف روی آب، بدون بنیان و در حال افول برشمرد و اظهارداشت: فرهنگ اسلام ناب و انقلاب اسلامی و فرهنگ جوانمردی در سراسر جهان حاکم خواهد شد.

دکتر احمدی نژاد با تاکید بر اینکه ملت ایران با تلاش جوانان خود روز به روز عزتمندتر خواهد شد، تصریح کرد: حوادث و سختی ها مایه رشد و کمال و دشمنی مستکبران موجب افزایش قدرت ملت ایران خواهد شد.

رییس جمهور ورزش کشتی را مظهر جوانمردی ، مردمی بودن و صداقت دانست و گفت: کشتی، عامل ترویج اخلاق و فرهنگ و مجموعه ای از ارزش هاست که بشر امروز به آنها نیاز دارد.

آقای احمدی نژاد با بیان اینکه روحیات جوانمردی ورزشکاران ماندگار است، تاکید کرد: امروز ورزشکاران ما، اخلاق و جوانمردی ایرانی و اسلامی را در جهان منتشر می کنند.

رئیس جمهور با اشاره به حرکت رو به جلوی ورزش کشور به خصوص در رشته کشتی گفت: سازمان تربیت بدنی باید توجه به ورزش کشتی داشته باشد زیرا این ورزش عامل ارتباط عواطف و دلهای ملت ایران است.

گفتنی است؛ مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در دانمارک، قرار است با نام حمید سوریان در موزه ریاست جمهوری در معرض دید علاقه مندان قرار گیرد.

--------------*************************

اما پس از این اقدام...

 حمید سوریان که پر افتخار ترین کشتی گیر فرنگی کار ایران به شمار می رود با اهدای مدال طلای خود به دکتر احمدی نژاد مورد حملات تندی قرار گرفته است. وی به ناگاه با شدیدترین حملات به خصوص از سوی رسانه های خارج از کشور مواجه شد. اما پس از این اقدام که بنا بر علاقه شخصی سوریان به دکتر احمدی نژاد انجام گرفت در روزهای اخیر برخی حرکات غیر منطبق با موازین عرفی و اخلاقی به حاشیه دار شدن این ماجرا دامن زده است. مانند اینکه برخی اشخاص با ورود سوریان به سالن های ورزشی او را هو کرده و به او اهانت کرده اند.
دامنه فشارها بر سوریان به خاطر تقدیم مدال خود به دکتر احمدی نژاد به اینجا محدود نمانده و مخالفان این اقدام، با ارسال پیام هایی وی را تهدید کرده اند که خانه خود و خانواده اش را به آتش خواهندکشید. همچنین شنیده شده که پیامک هایی به سوریان ارسال شده که با شماره های مختلف وی تهدید به مرگ شده است.
واقعاً چقدر با آزادی اندیشه و نظر موافقند!!!!!!!!!

/ 3 نظر / 14 بازدید
سعید

سلام آقا مهدی گل گلاب آقا من این مطلبو با اجازت میذارم در وبلاگم موفق باشی[گل][لبخند]

ترنم

اللهم عجل لولیک الفرج. خبرخوشحال کننده ای بود. اقای سوریان با دید درستی که اززندگی داره وچون توکلش فقط به خداست تونسته به چنین افتخاراتی دست پیدا کنه. خدایارو یاورش ایشان وهمه ایرانیان ومسلمانان باشه. سیدعلی لب ترکند ،جان رافدایش می کنم.

اععتا

خاك بر سرت