شهاب حسینی و احمدی نژاد

شهاب حسینی و احمدی نژاد

شهاب حسینی و احمدی نژاد2

شهاب حسینی

منتخبان و برگزیدگان جشنواره زوج خوشبخت ایرانی توسط محمود احمدی‌نژاد مورد تقدیر قرار گرفتند.

تمامی این منتخبان به همراه همسران خود از سوی رئیس‌جمهور به حج عمره مشرف می‌شوند.در این مراسم شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران و همسرش به عنوان زوج خوشبخت ایرانی از رئیس جمهور لوح تقدیر دریافت کردند. 

شهاب حسینی از آن دسته بازیگران است که همواره مورد احترام من بوده، با بازی هایی که روز به روز بهتر شده و نقش های متفاوت و البته انتخاب نقش های به جا. آشنایی با خصوصیات شخصی او، گفت و گو هایش و همچنین صحبت های همسرش که آشکار شدن تفاوت های ایشان با بسیاری دیگر از هنرمندان امروزه بود برایم جذاب بود و بار دیگر خاطر نشان کرد که به مانند گفته مترجم کتاب "سلین دیون"؛ "نیلوفری که در لجنزار روئیده" هنوز هستند کسانی که در دنیای غمبار و به پستی گرائیده امروز به دنبال خوبی ها هستند. جمله او که گفت: " اول خدا... آخر هم خدا" جمله فراموش شده ای بود که بر زبان بسیاری افراد نیز زمزمه نمی شود و پس از خدا نام کسان دیگر را می برند. او از همسرش به عنوان زنی که در پشت سر مرد موفقی قرار دارد نام برد و در مجموع نشان داد که به مفاهیم پایه دین اسلام نیز آشنایی دارد.

گویا شرکت ایشان در این مراسم به دل بعضی از افراد خوش نیامده و مانند افشین قطبی و محمد رضا شریفی نیا و ... که یک شبه منفور شدند از دل هواداران خارج شده است! به نظرم این افراد باید در اعتقادات خود که به خاطر آن هم به چنین دشمنی و انتقادی روی می آورند شک کنند و آن هم "احترام به آزادی عقیده و بیان" است و شایسته نیست هر کس با احمدی نژاد دست داد مورد بی احترامی آنان قرار گیرد.

/ 18 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی

http://footballnavesht.blogspot.com/2009/11/blog-post_29.html

سعید منصوری

سلام مهدی جان [گل][گل][گل][گل] من عاشق بازی های آقای شهاب حسینی هستم

ترنم

اللهم عجل لولیک الفرج. وکسی می گوید سرخود بالا کن به بلندا بنگر به بلندای عظیم به افق های پر ... به روزم حتما باحضورتون سرافراز کنید. موفق باشید.

http://tahkhand.blogspot.com/2009/11/blog-post_29.html

سعید منصوری

تصاویر تکان دهنده از جنایات یمن و عربستان در شمال یمن www.mazda3.persianblog.ir

http://1388myweblog.blogspot.com/2009/12/1.html

http://www.roozonline.com/persian/mihman/mihman-item/article/2009/november/29//-3f5d741445.html

http://www.peiknet.com/1388/04Azar/10/page/32OtaghAmn.htm این یکی خیی جالبه. می خوان رییس جمهورمون رو بد نام کنن.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=994035

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=75492