مواضع رهبری و مشایی

مطلب زیر برگرفته از سایت خروش ملت؛ http://nosubmit.blogfa.com/ متعلق به برادر عزیزم بنیامین می باشد:

با سلام

علامه آیت‌الله حسن‌زاده آملی در جایی فرموده‌اند: گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است. این جملات وقتی بیشتر معنا پیدا می‌کند که بدانیم صاحب تفسیر المیزان، علامه طباطبایی درباره علامه حسن‌زاده فرموده‌اند: حسن‌زاده را کسی نشناخت جز امام زمان(عج).

علامه حسن زاده آملی جلوی حضرت آقا دو زانو نشسته و ایشان را مولا خطاب می‌کنند. حضرت آقا ناراحت شده و می‌فرمایند: این کار را نکنید. علامه حسن‌زاده می‌فرمایند: اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمی کردم.

حدود یکسال و اندی می شود که در رسانه ها و فضای سایبری شاهد گسترش و انتشار کلیدواژه ای بنام « جریان انحرافی» می باشیم. این کلید واژه به طور خاص برای خطاب قرار دادن جناب مهندس مشایی و هر آنکسی بکار می رود که :۱- با وی مخالفت نکند ۲- انتقادش بدون فحش و هتاکی و تهمت باشد ۳- با مهندس مشایی رابطه کاری- دوستانه- سیاسی- دیدار و جلسه و... داشته باشد.

در حالیکه فضای رسانه ای به طور کامل در اختیار جریان به اصطلاح مخالف « جریان انحرافی» است و عملا امکان هرگونه رودررویی تئوریک و گفتمانی با مخالفان مشایی از بین رفته است، پس بهتر است عبارت رسانه های زنجیره ای را برای این هجمه رسانه ای بکار ببریم.

با سیری در مواضع و سخنان مهندس مشایی از هنگام ورود به شهرداری و خدمت در کنار دکتر احمدی نژاد تا کنون، مشخص می شود که مهندس مشایی بسیاری از مواضعی که هم اکنون اتخاذ می کند همان مواضع چند سال پیش وی می باشد که در مناسبتهای مختلف در رسانه ها مطرح شده است.

سوال ما این است اگر مشایی منحرف بوده و ماسون و... چرا حالا که دیگر تکرار انتخاب دکتر احمدی نژاد ممکن نیست و از سویی دیگر زمزمه هایی مبنی بر حضور مهندس مشایی در انتخابات بعدی به گوش می رسد، دوستان سابق دولت این هجمه شدید را علیه ایشان شروع کرده اند؟. چرا این هجمه ها از سال ۸۲ یا ۸۵ به این شدت شروع نشد؟.

در مورد واژه « جریان انحرافی» حرف و حدیث فراوان است. چند سوال ساده دارم که در عین سادگی نیاز به جوابهای دقیق و مبنایی دارد تا مشخص شود که مبنای تئوریک دوستان در انحرافی نامیدن یک جریان چیست؟

۱- جریان انحرافی به صورت دقیق چه تعریفی دارد؟ تعریف انحراف- مبنای انحراف- اجزای تشکیل دهنده انحراف- عامل انحراف-

۲- انحراف از چه اصول و مبانی صورت گرفته که تا کنون در نظام اسلامی بی سابقه بوده است؟!!. نظر رهبر انقلاب در مورد این انحراف از اصول چیست؟ تایید یا رد کردن

تصویر سانسور شده مشایی در کنار رهبر انقلاب

۳- سوال مهم تر این است که مرجع تشخیص این انحراف کیست؟. آیا در حالی که جریان اصولگرایی در قاموس سیاسی خود همورا هبر فصل الخطاب بودن رهبر انقلاب و مواضع ایشان تاکید دارد و حتی دکتر احمدی نژاد را گهگاهی بخاطر عدول از فرمایشات رهبری به باد انتقاد می گیرند، دقیقا مشخص شود که آیا در انحرافی نامیدن این جریان به مواضع رهبر انقلاب نیز ارجاع شده است؟. آیا در مواردی همچون: تبلیغ ملی گرایی- حاکمیت دوگانه و... که جریان مخالف دولت به مهندس مشایی نسبت می دهند، مواضع رهبر انقلاب نیز تاثیری در جهت گیری آقایان داشته است یا نه؟ رهبر انقلاب در دیدار با مردم استان فارس عملا خط بطلانی بر توهم حاکمیت دوگانه کشید اما بازهم تا کنون شاهد تحلیلهای دوستان ولایتمدار!! در اتهام به مشایی در ایجاد حاکمیت دوگانه می باشیم. تحلیلهایی که به جلسات بصیرت دهی!! در اقصی نقاط کشور نیز کشیده شده است.

مقام معظم رهبری همچنین در دیدار با جامعه مدرسین قم اعلام نمودند: بنده با طرح مکتب ایران مخالفم اما برداشت من این نیست که اینها می خواهند ایران را در مقابل اسلام قرار دهند. ایشان همچنین در دیدار با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی اعلام کردند که بحمدالله شاکله دولت خوب و مطلوب است.

سخنرانی ایشان در حرم حضرت امام خمینی(ره) در بردارنده نکات مهمی بود. ایشان ضمن پرهیز از له کردن دیگران به بهانه انتقاد، اعلام کردند که جریان مخالف شما دوستدار انقلاب- نظام و کشور است.

با این حساب بحث تهمتهایی همچون تبلیغ ملی گرایی- تبلیغ باستان گرایی- فراماسونری- جمهوری ایران و.. بر مبنای چیست؟ در حالی که ایشان از مکتب ایران نام بردند نه مکتب ایرانی و عزیزانی که در حوزه درس می خوانند می دانند که این حرف « ی» چقدر در معنی جمله موثر است.

در این مدت شاهد اظهارات عجیب و توهین آمیزی از سوی امام جمعه قم در تعریف!! از رهبری بودیم که به لطف سکوت رسانه ها بخیر!! گذشت. همچنین امام جمعه کاشان به شدت در مقابل بیانیه دفتر رهبر انقلاب موضع گرفت که بازهم به صلاحدید اتاق جنگ روانی علیه دولت، این مبحث به شدت سانسور شد. زیرا قرار است در مملکت خط تقابل با رهبری را تنها به مشایی نسبت دهند. چرا خبرگزاری فارس به سراغ شخصیتها و نمایندگان مجلس نرفت تا در مصاحبه با آنها ابعاد این موضع خطرناک امام جمعه کاشان را تشریح کند؟. چرا آقایان رمزگشا!! وارد میدان نشدند؟ چرا ...براستی اگر مشایی چنین مواضعی را می گرفت اکنون رسانه ها و شخصیتها علیه وی چه مواضعی اتخاذ می کردند؟. با این وجود بهتر است بگوییم مشایی به سیبلی تبدیل شده که تمامی حرکات وی زیر نظر است و حتی از لباس پوشیدن وی نیز خبر تهیه کنند. چرا هیچگاه حاضر نیستند منبع خبرهای خود را مشخص کنند و همواره با زبان دو پهلویی و ابهام صحبت می کنند؟. چرا خبرگزاری فارس و سایر رسانه ها برای یکبار هم که شده یک مصاحبه مفصل با ایشان انجام نمی دهند تا مواضع ایشان را بهتر به مردم بشناسند؟. آدم زنده که وکیل و وصی نمی خواد. به جای اینکه صبح تا شب با افراد تکراری مصاحبه های تکراری در مورد خطر جریان انحرافی!! انجام می دهید، یکی دوبار هم با مشایی- بهداد- جوانفکر- بقایی و... مصاحبه کنید تا مردم خوشدان قضاوت کنند. همان مردمی که دروغهای موسوی را به درستی تشخیص دادند.

با تکرار مکرر واژه جریان انحرافی و هشدار و انذار!! نسبت به آن، به مرور به جایی می رسد که ضمن سانسور شدید مواضع اصلی مهندس مشایی و از سویی دیگر تدام هجمه ها، کم کم عده ای از مردم به این باور برسند که این فرد واقع منحرف است. نظیر این هجمه روانی را در زمان قل از انتخابات خرداد۸۸ دیدیم که جریان مقابل از سویی بر دروغگو بودن دکتر احمدی نژاد تاکید می کرد و از سویی دیگر با تکرار مکرر واژه تقلب به حامیان خود قبولاند که:" اولا احمدی نژاد ذاتا دروغگو است پس حرفهایش حتی ارزش شنیدن نیز ندارد و هرآنچه بگوید دروغ است. ثانیا این فرد دروغگو متقلب است. توهم رسانه ای آن زمان که تاماهها ادامه داشت باعث شد که بخشی از طرفداران جریان مقابل تا ماهها در این توهم بمانند و به مرور نیز دست به استدلالات غیر عقلی و غیر مطنقی بزنند.

توهین و تهمت به یک انسان خدوم محکوم است

سوال مهم این است که کدام یک از آقایان منتقد به اندازه دکتر احمدی نژاد با مهندس مشایی آشنایی دارد و با ایشان همراه بوده است؟. ضمن اینکه آشنای بسیاری آقایان با دکتر احمدی نژاد نیز بسیار کمتر از سابقه آشنایی دکتر با مهندس مشایی است. با تحلیلهای آبکی و هیجانی همچون " رجایی و کشمیری" و... نمی توانید این مساله را حل کنید. ضمن اینکه دوستان هنوز نتوانستند این مساله اعتماد و دوستی بی اندازه را حل کنند که به پیوند خانوادگی نیز انجامیده است. بنایراین توسل به استدلالات پو و خفت باری همچون " سحر شدن" نیز نشان از ناتوانی گفتمان تحلیلی مخالفان ایشان می باشد. مخالفانی که طیفهایی از : سعید حددایان و علی مطهری گرفته تا یاوه گویانی مانند امام جمعه کاشان.

به هر حال دوستان بخواهند و نخواهند مهندس مشایی در موفقیتهای این دولت سهیم و نقش آفرین است و اعتماد دکتر نیز حتما دلیل عقلی و منطقی و غیر متافیزیکی!! دارد.

 

مشایی به سیبل رسانه ها تبدیل شده است

الان نیز رسانه های مختلف با سانسور- حذف- وارونه جلوه دادن- شاخ و برگ دادن- بزرگ نمایی و کوچک نمایی برخی سخنان و مواضع ایشان چنان به سرعت اطلاعات و اخبار به ذهن عده ای از مخاطبان خود ارسال می کنند که عملا فرصت تحلیل و حتی راست و دروغ آزمایی اخبار را از وی می گیرد و دیوی بنام مشایی در زهن وی شکل می گیرد که یا باید ترور شود و یا اینکه آرزوی مرگش کنند. در این صورت دیگر گوش دادن به سخنان اصلی و سانسور نشده مشایی امری باطل و بیهوده است، زیرا اهداف شوم!! و به فعلیت نرسیده ایشان خطری است که معلوم نیست کی سرباز می کند.

جریان نخبگانی در پس پرده هجمه علیه دکتر احمدی نژاد در ۴سال گذشته بود که در باورپذیری این هجمه ها کمک می کرد: حسن روحانی- ناطق نوری- اکبر هاشمی و.... اکنون نیز جریان نخبگانی متشکل از راست و چپ و کارگزار در پس این هجمه ایفای نقش می کنند و در باور پذیری آن نقش دارند. این روزها به جای شنیدن تحلی و استنادات عقلی و منطقی از مخالفین مشایی، تنها چیزی که می شنویم این است که: فلانی گفته- فلان سایت زده و... در این صورت فرق این عزیزان با مدعیان تقلب انجام نشده و بدون سند و مدرک در چیست؟

مواضع رهبری با بی اعتنایی سیاسیون روبرو می شود

غرض این است که بار دیگر مواضع صریح رهبر انقلاب به نقل از سایت ایشان را در مواردی همچون: دیدار با جامعه مدرسین- دیدار با اعضای محترم مجلس خبرگان در اولین جلسه ریاست آیت الله مهدوی کنی- سخنان گهربار در اجتماع عزاداران حضرت روح الله- دیدار با مردم استان فارس- دیدار با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی- دیدار با قاریان قرآن فردای استعفای مهندس مشایی- سخنان ایشان در نماز جمعه سال ۸۷ در مورد مساله مردم اسرائیل را کامل و با دقت بخوانید و با مواضع آقایان مقایسه کنید.

ضمنا همواره ملاکمان آقا باشد نه آقایان. الگویی بهتر از علامه ذوالفنون حسن زاده آملی نیز نداریم.

سخنی با رییس قوه قضائیه: شما در جریان افشاگریهای کاوه اشتهاردی مدیر مسئول سابق روزنامه ایران علیه مهدی هاشمی، اشتهارد را به دادگاه فراخواندید و اعلام کردید تا هنگامی که یک پرونده و موضوع در دادگاه صالحه اثبات نشده است کسی حق ندارد آن را مطرح کند. سوال من از جنابعالی این است کدام یک از انحرافات عقیدتی و مالی و.. مهندس مشایی و تیم ایشان اثبات شده که جنابعالی در هر سخنرانی خود فریاد بر می آورید: جریان انحرافی غرق در مفاسد مالی و.. است. شما در جریان توهینهای شدید سایتهای صراط نیوز- عماریون- جهان نیوز- توهینهای غیر انسانی و ضد اسلامی و شرم آور سعید حدادیان و منصور ارضی- توهینهای علی مطهری- و سایر فحاشیهای شدید و علنی علیه مهندس مشایی و دکتر احمدی نژاد هیچ اقدامی نکردید ولی در قبال یک کلیپ مشکوک علیه فایزه هاشمی گویا به مقدسات دینی و ارزشهای انقلاب توهین شده بود. یادمان باشد همه در برابر قانون مساویند.

/ 1 نظر / 20 بازدید

سلام علیکم خیلی عالی بود بنده هم با نظرات شماموافقم تحلیل ابکی عده ای واقعا جنایت به بار می اره