تخریب احمدی نژاد

وبلاگ برادر عزیزم؛ سعید منصوری، اقدام به درج مطلبی جالب در مورد تخریب احمدی نژاد -به نظر وحید یامین پور- توسط رسانه کرده است که در این لینک می خوانید:

http://saeidmansouri.persianblog.ir/post/189/

غرامت جنگی

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران، در مراسم افتتاح بزرگترین کارخانه‌ی آلومینیوم در بندرعباس گفت: «دولت در مطالبه‌ی خسارات وارده به ملت ایران در طول جنگ دوم جهانی جدی است و تا آخرین ریال این خسارت‌ها را از قدرت‌های زورگو طلبکار است.» احمدی‌نژاد خبر داد که گروهی تعیین شده‌اند تا تمام خسارات جنگ دوم جهانی را محاسبه کنند. وی همچنین گفت: «ما ملتی نیستیم که حرف تبلیغاتی بزنیم، اگر امروز می‌گوییم که تمام خسارت جنگ دوم جهانی را از شما می‌گیریم، بدانید که پای آن ایستاده‌ایم و تا ریال آخر آن را خواهیم گرفت.»

گفتنی ست مقامات غربی و از جمله روسیه که در این باره مورد بازخواست قرار گرفته اند یا سکوت کرده اند یا آن را در راستای اهداف سیاسی داخلی ایران قلمداد کرده اند و یا سخن از عادی بودن اشغال ایران در زمان رضا شاه رانده اند!

/ 10 نظر / 12 بازدید
olden

سلام سايت ما آماده تبادل لينك با شما وبلاگنويس عزيز مي باشد[گل]

سعید

سلام مهدی جان دادش ممنون از لطفت[گل][لبخند]

http://img708.imageshack.us/img708/9918/car201010feb.jpg

نابغه عزیز حالا که هستم چی؟

ضد ولایت فقیه.... اینه آزادیه تو؟

ترنم

اللهم عجل لولیک الفرج. وبازهم ایرانیان غیور و... بقیه اش در وبم. عکس فرزندتون است که در قسمت درباره وب گذاشتید؟ موفق باشید.

بشارت 2

لطفا پست "" بالاخره جوابش را گرفتم "" را مطالعه نمایید این اصل قضیه است

ترنم

اللهم عجل لولیک الفرج. خدا دخترتون را براتون حفظ کنه. سربلند باشید.

آزادی یعنی شنیدن صدای مخالف به جای خفه کردن اون یعنی ممکنه من ضد ولایت فقیه باشم اما حق حیات دارم..... حق حرف زدن دارم....... یعنی متولیان دین دایه مهربون تر از مادر نباشن....خدا به من این حق رو دادی و کسی نمی تونه بگیره.. حق انتخاب.... یعنی اگر دختر یا همسر شما روزی ضد ولایت فقیه بود جرات اظهار نظر داشته باشه در ملا عام.

اما تو احمق تر از این حرف هایی.... البته ببخشید شما هم مشکل حماقتتون رو حل کنید که بهتون توهین نشه.( مشابه استدلال خودتونه ).