پرچم ایران درخشید

به یاد او که...

پرچم ایران درخشید

بار دیگر محمود احمدی نژاد به مقام خدمت به ملت ایران رسید. این چهار سال با وجود همه تهمت ها، کارشکنی ها و دروغ هایی که بر او تحمیل شد گذشت و ملت ایران بار دیگر نشان داد که تفاوت راست و دروغ را می شناسد و ندای آنان که در ظاهر حوش لباس بر آمده اند را لبیک نمی گویند. پیروزی احمدی نژاد، پیروزی حق بود بر باطل، و مراد من از باطل رقیبان او یا طرفداران شان نیست بلکه عده ای خاص است که در این چهار سال تمام قوای خود را صرف شستشوی مغزی قشر های مختلف مردم کردند و سرانجام هم توطئه شان به خودشان بازگشت.

حال این قبول نتیجه بر عهده طرف های مقابل است و کاندیدا هایی که احمدی نژاد را به دروغ گویی متهم می کنند بایستی به حرف خود وفادار باشند و آن چه را در قبال قبول نتیجه انتخابات و همکاری با دولت عنوان داشتند را به اثبات برسانند.

(اضافه شده:) با اغتشاش گروهی از جوانان در خیابان های تهران هویت اصلی مخالفان احمدی نژاد مشخص می شود. کسانی که از شکستن شیشه مغازه ها که صاحبان اصلی شان مردم هستند ابا ندارند چگونه ادعای دفاع از مال و جان و ناموس وطن را خواهند داشت؟ گرد هم آیی هاشمی با کاندیداهایی که ادعای تمکین در برابر خواست ملت داشتند و حال علم مخافت برافراشته اند نشان از توطئه ای غریب به وقوع دارد. چگونه باید در مقابل این قشر جنجال آفرین سکوت کرد و نظاره گر بود؟ کشور ما بدون اشکال نیست اما چرا برخی ایران را تنها تهران می بینند؟ چرا روستایی زحمت کشی که عزت کشورش را به سرمایه داریش ترجیح نمی دهد به حساب نمی آید؟ چرا شهرستانی هایی که به واسطه خدمات دولت امیدوار شده اند محسوب نمی شوند؟ چرا خیل عظیم طرفداران احمدی نژاد در مصلی و انقلاب به چشم نمی آیند؟ چرا خودخواهی بعضی باید به این جا بکشد؟ به راستی چرا؟

 

/ 5 نظر / 11 بازدید
پريسا

عزيم شما دكترا تونو لطفا سر چاه توالت آويزون كنيد كه اينقدر بد بخت هستيد و مغزتون اندازه فندق هم نيسست . مثلا تحصيل كردي اي . چي پيش خودت آخه فكر كردي ؟ اه . حالم به هم خورد . هنوز اين قدر كودن توي مملكت هست و ما ميگيم تقلب شده . واقعا كه

سیب

1.ببینید نمی خوام بگم طرفداری نکنید.فقط می خوام بگم که لطفا و خواهشن عنوان وبلاگتون رو عوض کنید. حریم پاک خدا رو با این چیزا خراب نکنید.خواهش می کنم. 2.امید وارم که اون دنیا خدا همه ی اونایی رو که به احمدی نژاد رای دادن ببخشه.

مهدي شريفي

از ریشه بکن اساس کج را دشمن صفتان ذوالعوج را فریاد بکن دوباره دکتر عجل لولیک الفرج را مقارن شدن جشن عدالت با ولادت حضرت زهرا و امام خميني فرخنده باد .

م

الان نظر پریسا رو خوندم برات متاسفم خانم پریسا

narges

تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک به امید اینکه ایران به وسیله این مرد خدایی به اوج عزت خود برسد انشا الله