احمدی نژاد، خبرساز ترین فرد جهان در سال 2011 (نظر سنجی سایت Yahoo)

افکار نیوز: سایت یاهو در قسمت خبری خود ، یک نظرسنجی در خصوص خبرسازترین چهره سال ۲۰۱۱ انجام داده است. در این نظرسنجی خواسته شده که تاثیرگزارترین چهره سال ۲۰۱۱ را انتخاب کنید.


یاهو فهرست کوتاهی شامل ۱۰ چهره مهم را به معرفی کرده که بعضی از آنها توسط خوانندگانش انتخاب شده اند و بعضی دیگر براساس میزان پوشش خبری که در سال ۲۰۱۱ داشته اند.

از مهمترین اسامی در میان این لیست می توان به استیو جابز بنیانگذار اپل ،آشیوارایا رای سوپراستار معروف سینمای هند و محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان اشاره کرد.نکته قابل توجه اینکه محمود احمدی نژاد با کسب ۵۰ درصد آرا نسبت به سایر رقبایش تا به حال پیشتاز این نظرسنجی است و بعد از آن آشیوارایا رای با کسب ۱۸ درصد آرا در جایگاه دوم و استیو جابز با کسب ۱۰ درصد آرا در جایگاه سوم قرار دارد!

همچنین محمد بوعزیزی، شهروند تونسی که با آتش زدن خود انقلاب این کشور را شعله ور کرد، تاکنون با کسب ۵ درصد آرا در مقام چهارم قرار گرفته است.

آنا هزاره، فعال سیاسی هندی تبار و خانم توکل، روزنامه نگار یمنی و عضو ارشد حزب الاصلاح با کسب ۴ درصد آرا مشترکاً در مقام پنجم قرار دارند.

وایل غنیم که برخی وی را به عنوان قهرمان انقلاب مصر می خوانند با کسب ۳ درصد آرا و مصطفی عبدالجلیل از انقلابیون لیبی، آنگ سان سوچی، رهبر مخالفان میانمار و مهندرا سینگ کاپیتان تیم کریکت هند، هر کدام با کسب ۲ درصد آرا در رتیه های بعدی قرار گرفته اند.
/ 20 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

http://lettertoleaderofiran.blogspot.com/2012/01/blog-post_04.html

...

http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem/archive/2012/january/04/article/-ec200937bd.html

حامی

"ما آینه ایم و با همه یک روئیم ما عیب و هنر به پیش رو میگوییم ما خط چپ و راست ندانیم که چیست هر کس به ره علی رود با اوئیم" سلام همسنگر عزیز! با افتخار لینک شدید! در پناه امام مهدی باشید!

حاج رضوان

سلام وبلاگ پرمحتوايي داريد... آپم لطفا به ما سر بزنيد

جنگلی

بیش از این هم می توان از زندگی لذت برد ،اما فقط و فقط در صورتی که به جایگاهی برسی که خودت از خودت راضی باشی و بنا به تجربه ای به مدت خلقت آدم تاکنون این ممکن نیست جز با نزدیکتر شدن هر چه بیشتر به جایگاهی که خالقت برایت در نظر گرفته است... اما تو ای تنها موجود مختار و فهیم این عالم بی نهایت ،آیا می توانی بپذیری آنقدر کوچک و حقیر باشی که با لذت های زود گذر دنیایی اشباع و خشنود شوی و مدتی بعد (قبل یا بعد از مرگ)پشیمان نشوی؟ یافتن این پاسخ این سوال ارزش گذاشتن تمام عمر را دارد . حداقل لحظه ای تامل کن تا نزد وجدانت شرمسار نشوی...

jangali

اگر بر عده ای امروز آشکار شده که انقلاب خمینی کبیر معادلات جهانی را به نفع مردم و انسان تغییر داده ولی بر دشمنان این انقلاب از اغاز آشکار بود ه بنابرین از همان روز نخست برای مقابله و براندازی این انقلاب در تلاش بوده و از هیچ تلاشی برای براندازی این انقلاب دریغ نکرده اند. از جنگ تحمیلی تا حمایت از منافقان گرفته تا فتنه 88 و هر بار از روشی جدید از ترورنیروهای کارامدو تاثیر گذار تا ایجاد تفرقه بین اقوام و...که تمامی این حرکات با هوشیاری رهبری و ایستادگی و دلاوری مردان و زنان این سرزمین به شکست منتهی شده است امروز دشمن بجای بمب های خوشه ای شک و دو دلی و دامن کوتاه بر سر ملت ما می ریزد و از همه ی جهات در حال حمله و ضربه زدن است در بخش علمی پرونده هسته ای و ترور دانشمندان این رشته در بخش اقتصادی موضوع تحریم در بخش اجتماعی و فرهنگی رسانه ها و ماهواره و دربخش سیاسی زیر سوال بردن یکی از ارکان اصلی انقلاب یعنی انتخابات و ایجاد ابهام در مورد عناصر مومن و ولایت مدار کشور با استفاده با از همسویی و همکاری عناصر منافق داخلی بوده و هست بطوری که در این چند سال اخیر و بیشتر بعد از فتنه 88 حملات و حرکات زیادی با استفاده

منتظرخورشید

به اطلاع حاميان دکتر احمدي نژاد ميرساند روز يکشنبه 30/11برادر يهودا صفت دکتر (داوود احمدي نژاد) نشستي در مسجد وليعصر (عج) واقع درنارمک خيابان مدائن برگزار ميکند بدين وسيله از کليه حاميان دکتر مظلوم احمدي نژاد دعوت ميشود با حضور دشمن شکن خود اعتراض خود را به کينه ورزي هايش عليه دکتر مظلوممان به گوش اين نابرادر برسانند

حامی

با سلام و عرض تبریک سال نو! با مطلبی تحت عنوان "قلاده های طلا...زندگی خصوصی...گشت ارشاد" به روزم. در پناه امام مهدی باشید.

حامی

کمپین دعوت از دکتر جلیلی برای انتخابات 92.....!!؟؟؟ . . . سوم تیر ادامه دارد...

علی اکبرمحبوبی

باسلام خدمت شما برادر بصیر وولایی،مطالب وبلاگتان رامطالعه کردم واستفاده کامل رابردم ،شما برادر عزیز باافتخارکامل لینک شدیدفلطف کرده این حقیررانیز لینک کنید.