دروغ سایت الف و جوابیه آن

(به نقل از سایت دولت ما و وبلاگ سروش مهر)

«هفته قبل چهارشنبه صبح در ساعاتی که بچه‌های تحریریه الف در جستجوی عکسی در تایید خبر حضور خانواده احمدی‌نژاد در سفر کاری ایشان به نیویورک بودند...»
این متنی است از یک مطلب سایت غیر حرفه ای و کینه توز الف (که صاحب امتیاز آن احمد توکلی است). به گفته خودشان در تکاپو بودند برای پیدا کردن یک عکس تا ادعایشان را ثابت کنند.

اما امروز یعنی ۹ مهر بالاخره یک عکسی پیدا کردند که در آن یک پسر جوانی کنار یک خانمی در سازمان ملل نشسته.

آیا این پسر احمدی نژاد است؟

آیا این پسر احمدی نژاد است؟/ برای دیدن عکس اصلی و بزرگتر کلیک کنید ...

برای دیدن اندازه اصلی این عکس اینحا را کلیک کنید

پس اینها کی هستند؟

احمدی نژاد و پسرانش در کنار سید حسن نصرالله

پسران احمدی نژاد

خانواده احمدی نژاد

بعد از اینکه دیدند افکار عمومی ادعای پوچ این سایت دروغگو را نمی پذیرد، دست به یک ترفند غیر حرفه ای زدند و عکسی نامربوط به اسم پسر احمدی نژاد یعنی مهدی احمدی نژاد منتشر کردند. جالب تر آنکه در تیتر این مطلب سایت الف نوشته شده: «ای کاش آن قهرمانان (منظورش جانبازان قطع نخاعیست که به دیدار رهبر معظم انقلاب رفته بودند) این روزها روزنامه و سایت نبینند» و در متن آن می نویسد: «ای کاش امروز 220 جانباز قطع نخاع از گردن و 2500 جانباز قطع نخاع از کمر، سایت الف را نبینند تا عکس حضور پسر و عروس و مادر عروس رئیس جمهور ایران در میان هیات دیپلماتیک ایران در نیویورک، خاطر شریفشان را نیازارد

خطاب به تحریریه سایت الف می گویم که ای کاش این قهرمانان جانباز قطع نخاعی، سایت دروغگو و کینه توز شما را نبینند که مبادا خاطر با ارزششان به دلیل کینه ورزی های آشکار این سایت و صاحب آن (احمد توکلی) علیه دولت مکتبی دکتر احمدی نژاد، مکدر شود.

کینه توزی احمد توکلی و سایتش تا حدی بوده که صدای رهبر معظم انقلاب را آن هنگام که مجلس به احمدی نژاد جسارت کرد و وی را تحقیر نمود، در آورد. امام خامنه ای ضمن تقبیح شدید این عمل زشت، خطاب به احمد توکلی فرمودند: «مخالفت با مسئولان عیب ندارد. دو نوع است: منطقی و مثبت، یک روش آن است که بیایید نظر کارشناسی خود را بدهید و رد بکنید؛ نوع دوم آن، کینه‌جویانه است، آقای توکلی! انتقادهای شما از نوع دوم و کینه‌جویانه است»

اما دروغ دوم سایت توکلی در این مورد: سایت الف در مطلبی که به خیال خود عکس پسر احمدی نژاد را کشف کرده است، می نویسد: «این عکس را سایت رسمی رئیس جمهور (president.ir) منتشر کرده بود ولی اکنون از سایت خود حذف کرده است»

دروغ دیگری از سایت احمدی توکلی

این در حالیست که این عکس در سایت president.ir ، سایت رسمی دولت موجود است و هرگز حذف نشده است.

عکس مورد نظر سایت الف؛ برداشت شده از سایت رئیس جمهور روز 9 مهرماه ساعت 18:46

عکس مورد نظر سایت الف؛ برداشت شده از سایت رئیس جمهور روز 9 مهرماه ساعت 18:46

لینک ارجاع به این صفحه از سایت رسمی رئیس جمهور

/ 14 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی

آیا احمدی نژاد با همسر و فرزندانش، و آقای مشایی و بقایی با همسرانشانشان به نیویورک نرفتند ؟ اینکه این عکس مال چه کسی است یک چیز است و اینکه احمدی نژاد بدون همسر و فرزندش به آمریکا رفته چیز دیگری است! آیا محل اقامت ایشان در نیویورک جای دیگری بود؟ تعداد هیات همراه ایشان بالاخره چند نفر بود؟ فقط اینکه آن فرد توی عکس موهایش به سیاهی پسر احمدی نژاد چند سال قبل نیست دلیل تکذیب کل واقعه می شود؟

دروغ هایی که احمدی نژاد چند شب قبل در تلویزیون ملی گفت بزرگتر است یا این عکس که شما میگویید؟ تورم 6% ؟ 1.5 میلیون اشتغال زایی در 6 ماه؟ پاک ترین دولت ایران ؟ ...... اگر دنبال دروغگو و دروغگویی میگردید حق را رعایت کنید و بدون بغض و غرض و تعصب به سخنان احمدی نژاد گوش کنید و بعد یک نگاه هم به مملکت بیاندازید. به به و چه چه قشنگ است وقتی که کشور هم مثل حرف های ایشان به به و چه چه داشته باشد. نه با دو برابر شدن هزینه ها و بیکاری مفرط و اختلاس میلیارد دلاری و ..... خداوند دروغگو را لعنت کند هر جا که هست!

مدل بینی و فرم نیمرخ و موهایش که شبیه است فقط عینک و ریش ندارد. البته اگر به عکس قدیمی محمود کنار نصرا... هم نگاه کنید خیلی لاغر و نحیف بوده در حالیکه الان کلی سرحال آمده است به هر حال اگر دروغ هم گفته اند لااقل تا حد زیادی شبیه اصلش بوده! آقای احمدی نژاد که ماشاا... دروغ میگن کیلومترها با اصل واقعیتش فاصله داره! اتوبوس و تاکسی و نون و نوشابه و هزار قلم چیز دیگه از 70% تا 100% گرون شده ایشون می فرمایند 6% تورم! اگه الف اینجور میخواست دروغ بگه توضیح عکس رو میگفت اوباما بین آنجلینا جولی و هیلاری کلینتون نشسته! والا !

لطفا لینک آدرسی که این عکس در سایت ریاست جمهوری قرار دارد بدهید. من که به آنجا رفتم در بخش عکس های سخنرانی مجمع عمومی سازمان ملل چهار عکس ریز پایینی را دیدم ولی خبری از عکسی که در موردش صحبت می کنید نبود! آدرس عکسی که شما گذاشته اید هم مربوط به دفتر ریاست جمهوری نیست بلکه در سایت دیگری آپلود کرده اید. فکر کنم سایت الف درست گفته که عکس را برداشته اند و شما هم قبل از برداشتن این عکس را از صفحه گرفته اید و در آدرس دیگری ذخیره کرده اید. امیدوارم شما در بلاگ خود آگاهانه دروغ نگفته باشید.

فتاح

سلام درود بر شما به نظر من اگه بخواهیم شجاعت و خدمات دکتر احمدی نژاد را نادیده بگیریم بی انصافی کردیم او مردانه به سازندگی ایران اسلامی خواهد پرداخت و سر بلند ترین رئیس جمهور ملت خواهد بود. http://avayedena.com/

اندیشه روشن

با سلام با توجه به حضور گسترده حاميان دولت ولايت شناس در فضاي مجازي و نيز استقبالهاي پرشور مردم عزيزمان از رييس جمهور ولايتمدار در سفرهاي استاني، بر آن شديم تا در فرصت نمايشگاه مطبوعات دست به گردهمايي گسترده بزنيم و فرصتي جهت ديدار، آشنايي و تبادل نظر فراهم شود. امسال نيز در نمايشگاه مطبوعات علاوه بر روزنامه وزين ايران؛ با سايتهاي معتبر و تاثير گذار ابصار نیوز و دولت مادر خدمت دوستان هستيم. با مراجعه به اين دو سايت ارزشي جهت حضور در نمايشگاه اعلام آمادگي كنيد و با دوستان ما ارتباط بگيريد. بي شك اين گونه حضورها ميتواند مانع از دروغ پردازيها و بي اخلاقيهاي رسانه اي افتدارگرايان شود. ما ثابت كرده ايم كه ميتوانيم و اكنون نيز با قدرت هر چه تمامتر در صحنه حاضر هستيم. در ايام نمايشگاه مطبوعات؛ غرفه اين دو سايت ارزشي را تنها نگذاريد و با مراجعه خود و ساير دوستانتان موجبات دلگرمي اين عزيزان را فراهم آوريد. به اميد ديدار. وعده ما از سه شنبه 3 آبان تا روز پاياني نمايگاه مطبوعات. شماره تماس جهت اطلاعات و هماهنگي 09377912856 مدیر سایت دولت ما

محمدسعید رضوی

«حروم زاده ها» «مواجب بگیرهای مشایی»، «چقدر از مشایی پول گرفتید؟!»، «بقایی رو هم چشم بسته میاریم اینجا، مشایی رو هم چشم بسته میاریم اینجا، چند وقت دیگه احمدی نژاد را هم دست بسته میاریم اینجا!!»... جملات فوق قسمتی از گفته های ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت خطاب به روزنامه نگاران بازداشت شده روزنامه ایران در روز دوشنبه 30 آبان 1390 است. تحلیل: در وبلاگ مکتب ایران بخوانید

احمد

سلام علیکم! خدا قوت برادر! چرا در این وانفسا نمی نویسی؟! بنویس برادر! بنویس که الان باید نوشت! التماس دعا

اسماعیل

ببخشیددددد؟؟؟ سفر کاری ؟ اون وقت خانواده ایشون چی کاره بودن ؟؟ پست جکومتی دارن ؟؟ یا واسه تفریح رفتن ؟ یا باز ترسیدن ایشون رو بدزدن ؟ نه من میدونم مال مفت پیدا کردن گفتن بریم یه اب و هوایم عوض کنیم خجالت داره واقعا اقای احمدی نزاد اعتماد کردیم رای دادیم ولی شما قدر این صداقت رو ندونستی

مسعود

اصلا دقت کرده اید همه زنهای مرتبط با احمدی نژاد- خانوادگی و شغلی- چادری هستند؟ حالا فرض کنید آن پسر احمدی نژاد است . آن خانم روسری به سر کنارش کیست؟ به نظر می رسد این عکس خیلی قدیمیتر از این حرفها باشد. زنهای همراه خاتمی در سازمان ملل مانتویی بودند.