اگر ما بدیم شما خوب باشید

  بیان دروغ ها یی که شاید نتوان از راستی آن مطلع شد یکی از شیوه های تبلیغی رسانه های غرب و مغرضان داخلی شده. از آن جمله است:

family!

1- ماجرای دولت هزار فامیل احمدی ن‍ژاد: یکی از این افراد که به نام باجناق ایشان نام گرفته بود (آقای زریبافان) از اقوام نزدیک یکی از دوستان من است. ایشان گفت که اصلاً‌چنین موضوعی صحت ندارد. با خودم گفتم: یکی ش که دروغ باشه، بقیشم معلوم نیست.. تا خود رئیس جمهور در تلویزیون شایعه را تکذیب کرد و دیگر از کسی صدایی در نیامد!

aamaar

aamaar2

aamaar

2- دروغ خواندن آمار های احمدی نژاد از سوی آقای موسوی: من هم شک کردم که نکند احمدی نژاد دروغ گفته باشد! به سایت بانک مرکزی رفتم و همه آمارهای احمدی نژاد درست بود. آمار 15 درصدی نرخ تورم هم نقطه به نقطه بود که با صحبتی که با کارشناسان اقتصادی داشتم مشخص شد که هر دو این اعداد قابل استناد هستند و البته عدد 25 درصدی سالیانه هم به گفته آقای رضایی بارها توسط رئیس جمهور اعلام شده بود. آقای موسوی با پوشاندن منبع آمار نمودار خود و خط زدن قسمتی از آن نموداری را ارائه کرد که چیز دیگری بود!

3- ماجرای کشته شدن 5 دانشجو در خوابگاه دانشجویی دانشگاه تهران: شایعه با پیدا شدن یکی از مقتولین (!) خاتمه یافت و مشخص شد بقیه این افراد هم ساکن کوی دانشگاه نبوده اند!

tavassoli

4- ماجرای کشته شدن علیرضا توسلی در بهشت زهرا بر اثر ضربه باتوم: پس از آن که صدای آمریکا و بی بی سی این قضیه را در دست گرفتند و جهت بهره برداری های وسیعتر از آن آماده شدند، گزارشی از پدر و مادر این نوجوان مشخص کرد که او بر اثر حادثه تصادف فوت کرده است.

ahmadinejad

5- ادعای گفته شدن قرابت نزدیک ظهور اما زمان از قول احمدی نژاد: در سایتی خواندم که این جملات را دال بر این نظر او نوشته بود: شخصی در سخنانی گفت که " شاید ظهور امام زمان 500 یا حتی 1000 سال دیگر هم اتفاق نیفتد، که احمدی نژاد گفته است «از کجا می‌گویی؟ اگر دلهای مردم متحول شد و همین امروز خواستند، آیا خدا دریغ می کند؟"  حال پیدا کنید علت این تفسیر از سخنی به این سلیسی را!

1 milliard

 ۶- و آخرین آن ها که امشب روشن شد مربوط به ا میلیارد دلار گم شده از حساب فروش نفت بود: آقای داوری عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی تهران گفت: از آنجایی که شرکت نفت اساسنامه ندارد و از آنجایی که این شرکت عامل فروش نفت است، دولت هر مقدار که نفت می‌فروشد، پول آن را ابتدا به حساب شرکت نفت و سپس به خزانه واریز می‌شود و در هر دولت هر رئیس جمهوری که توانایی بیشتری داشته باشد می‌تواند مقدار زیادتری از سود حاصله از فروش نفت را از شرکت نفت بگیرد. این مدرس دانشگاه گفت: در دولت نهم از میلیاردها دلار پول نفت تنها یک میلیارد در حساب شرکت نفت باقی ماند در حالیکه در دولت اصلاحات از 34 میلیارد دلار پول نفت در سال 83 حدود 6 میلیارد دلار باقی ماند. گفته های ایشان که در اردیبهشت ماه ارائه شده بود امشب توسط مقامات دیوان محاسبات کشور تایید شد و مشخص شد پولی گم نشده!

tarane musavi

7- و باز هم دیشب (20/5) مشخص شد که موضوع ترانه موسوی هم که گفته می شد در نزدیکی یک مسجد دستگیر و کشته شده و جسد سوخته او را در حالی که به او تجاوز شده بوده  یافته اند، دروغ بوده! انگار باید به دروغ های این چنین عادت کرد! از آمریکا بعید است که با وجود پرنده هایی مثل B-2 spirit و مدل های بسیار جدیدتر از آن (که این مدل از رده خارج شده!!) و با هزینه های هنگفتی که صرف تبدیل شدن CIA به عنوان قدرتمند ترین پایگاه اطلاعاتی جهان می کند، چگونه نمی تواند از صحت و سقم چنین خبرهایی اطلاع یابد؟ البته پاسخ واضح است: نفع در این است! برای یک سناتور آمریکایی که عکس بزرگ این دختر را در مجلس به نمایش می گذارد چه باک، وقتی مردم آمریکا آنقدر سیاسی یا پیگیر نیستند که دنبال حقیقت ماجرا باشند و با دیدن آن عکس و سخنان دلخراش این مرد به هر حال از ایران متنفر یا متنفرتر می شوند؟ و در ایران هم که حالا با تکذیب هر خبری همه صدایشان در می آید که: نه! شما چوپان دروغگویید.. و در این حال حتی به خود زحمت نمی دهند تا با این مادر تماس بگیرند و از حقیقت مطلع شوند. چرا؟ منفعت!

 و اما اشتباهات رخ دادهکه هر چه زودتر بایستی عاملان آن مشخص و مجازات شوند:

 1- ضرب و جرح و کشته شدن تعدادی از مردم بی گناه در حوادث اخیر از جمله ندا آقا سلطان که اصلاً در منطقه تظاهرات نبوده است.

2- شکسته شدن شیشه بسیاری از خودروها و مغازه ها به دست افراد لباس شخصی!

3- ناسزا گوئی ها از سوی لباس شخصی ها

4- شلیک تیر از ساختمانی که می گویند متعلق به بسیج بوده

5- آتش زدن یک خانه که آتش آن به یک مسجد نیز کشیده شد

سخنی با معترضان:

می دانم که بسیاری از شما خواسته های منطقی دارید، من هم با آن قسمت از سخنان شما موافقم. اما آیا دروغ گویی یا توهین و ناسزا بایستی راه رسیدن به مطلوب قرار گیرد؟ به نظر من برخورد منطقی با مسائل بسیار بهتر نتیجه بخش خواهد بود. اگر قرار باشد شما با ما که به قول شما بدیم همان بکنید که بدان می کنند، در ذهن خود چه فرقی بین خود و ما قائل خواهید شد؟ پیامبر (ص) با کسی که بر سر او زباله ریخت چه کرد؟ علی (ع) در جنگ و بر بالای سر عبدود در قبال خشمش چه کرد؟ اگر قرار باشد شما نیز در جای بدکاران اکنون قرار گیرید و همانی باشید که این ها هستند، چرا شما باشید و این ها نباشند؟ آیا نباید با راه درست این گونه افراد را از سر راه برداشت؟ به خدا که اگر منطقی بودید با کلام شما همراه می شدم...هم اکنون هم آماده ام تا به بیان نظرات صحیح شما بپردازم و از این جا طلب جواب کنم..

بعضی گفته اند که به خاطر خون کسانی که در این راه کشته یا شهید شده اند باز نمی ایستند. قبول، خون انسان ها ارزشی بسیار زیاد دارد، اما آیا با خود اندیشیده اید با فرستادن عکس و فیلم و بیان سخنان صدور کشورهایی چون آلمان، فرانسه، انگلیس و آمریکا خون چه کسانی را لگد مال می کنید؟ گفته می شود که در حوادث اخیر حدود 26 نفر کشته/شهید شده اند. می دانید چند هزار نفر در طول جنگ ایران و عراق که به پشتیبانی و فروش آخرین سلاح های موجود در جهان آن روز، از جمله سلاح های شیمیایی همین کشورهایی که امروز سخنان آن ها را بازگو می کنید و برایشان فیلم و عکس می فرستید، کشته/شهید شده اند؟ آیا آن ها ایرانی نبودند؟ برادران و خواهران شما نبودند؟ از کیان شما دفاع نکردند؟

آیا بدان با خوبان یکسانند؟

برادران و خواهران من، اگر ما بدیم، شما خوب باشید 

/ 13 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرخی

......بنام معبود سلام رفیق عزیزم[گل] ممنون بخاطر این شفاف سازی خدا قوت راستی ما هم داریم راهی می شیم ....

یک دانشجو

اما در مورد کوی دانشگاه که بنده خودم اون شب اونجا بودم......منبع خبری غیر معتبری رو برای استدلالتون پیدا کردید..... ای کاش شما هم اون شب پیش ما بودید..من دوستانه می گم و از شما ناراحت نیستم. چون بر اساس اخبار رسیده صحبت می کنید. ولی ای کاش جای من بودید.. من به جرات مطمئن هستم آمار کشته شدگان اون شب بیشتر از 4 یا 5 نفره.برادر عزیزم با وسواس اخبار رو جستجو کن. ما همه در پیشگاه خداوند مسئولیم.

بانو

ترانه موسوی را می کیم دروغ بود و هر چند من به حرف های تلویزیون اصلا اعتماد ندارم . خودشون بریدن خودشونم می دوزند . ولی ندا و سهراب و روح الامین و بچه های دانشگاه تهران و صنعتی اصفهان و کلی جوون که تو کلیپ های گرفته شده در فیس بوک و . . . فیلمشون پخش شد چی ؟ اقای رضایی دکترای اقتصاد داره . اونم امار و ارقام را قبول نکرد . از نظر شما اصلاح طلب ها امار و ارقام را دروغ گفتند . دیگه رضایی که خودش یک اصول گرا بود . تنها کاندیدی بود که یک برنامه اقتصادی معین و درست حسلبی داشت . اون که دیگه دروغ نمی گه . اینم که می بینید روی اسم را با برچسب پوشوندند مسلما این قدر اسکول نیستند که خودشون را مضحکه مردم کنند . حتما صلاح نبوده اون اسم مشخص باشه . نمودارها و امار و ارقام هر 3 کاندید با این اقا مخالفت می کرد. حتی امار بانک مرکزی هم تا قبل از مناظره ها یک چیزی دیگه بود . بعدش ناگهانی عوض شد .

بانو

کلا سیستم فک و فامیلی هم تو کشور ما هست . نه مختص این اقا باشه . هرکی دیگه بیاد اول دست فک و فامیل خودش را به کار مشغول می کنه . این که اشنا باشه یا قامیل مهم نیست . فقط درست و حسلبی باشه و متخصص . ادم بی سواد و بدون مدرک و مهارت و تخصص سر کار نگذارند !

بانو

من نمی دونم چرا همه فک می کنند اما زمان قرار از ایران ظهور کنه ؟

بچه ننه عوضی دو تا چک نخوردی که به کرده و نکردت اعتراف کنی. ازگل

با توجه به این که ترانه موسوی ، در گروه ارکیده در همین تهران ، نوازنده "ابوا"ست که نه 2 ساله است و نه در خارج کشور زندگی می کند و نه فوت کرده است ، این سوال پیش می آید که آیا بانک اطلاعات جمعیتی کشور ، فشل و ناقص است یا آن که مسوولان انتظامی دچار خطا شده اند و یا اینکه... ؟!وجود ترانه موسوی در گروه موسیقی ارکیده ، دلیل قانونی برای اثبات ادعای قتل یکی از بازداشت شدگان نیست ولی دلیل موجهی است که میزان اعتماد مردم به اظهارات مسوولان را کمرنگ تر کند ، درست مانند بسیاری دیگر از ادعاها ، توجیهات و وعده های آنان.(نقل از وبلاگ به پا خیز هموطن)

سعید

با سلام خسته نباشی برادر زحمت کش من[گل] با مطلب "نگذاشتند شهید آیت علیه موسوی حرف بزند" وطن امروز http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-151/8805195588110121.htm کلوبhttp://www.cloob.com/club/article/show/clubname/jan_nesaran_rahbar/articleid/357761/redirectkey/cdd6e28b2da21db4f41cdce8a2e435ea

بنده خدا

اللهم عجل لولیک الفرج.متن کامل پیام تبریک رئیس جمهور...به ماهم سربزنید.(به روزم)عزیزوسربلندباشید[گل][خداحافظ]

نسیم7

اللهم عجل لولیک الفرج,باافتخارلینکتون کردیم.[گل]