دفاع از حق

" محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان ۱۰خردادماه جاری در اولین اجلاس استانداران سراسر کشور در سال ۱۳۹۰ که در محل وزارت کشور برگزار شد، حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

براساس این گزارش، رئیس جمهور با اشاره به مباحثی مبنی بر اینکه برخی عناصر دولت با جن گیرها و رمالان در ارتباط هستند، گفت: حالا که برخی ها را با این عنوان دستگیر کرده اند، بهتر است بگذارند دولت کار خودش را بکند.

احمدی نژاد درباره اظهارنظر های مختلف درباره مسائل مالی و انحرافات فکری مشایی گفت: اگر اینها یک برگ تخلف از آقای مشایی داشتند در بوق و کرنا می کردند. مطالب اخیر هم که منتشر شده سند سازی است.

وی د ر باره مشایی اضافه کرد: من آقای مشایی را ۲۵سال است که می شناسم و او را فردی مومن و باتقوا می دانم.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برخی هم این گونه عنوان می کنند که من را طلسم کرده اند! خب بیایید طلسم من را بشکنید تا همه راحت شوند! "

احمدی نژاد بارها اعلام کرده است که " آب رفته را به جوی انقلاب بازگردانده" و " مدافع منافع و حقوق مردم است" . او جمله مدافع حقوق مردم بودن را این روزها بیشتر استفاده می کند تا به منتقدان خود بگوید چه میزان رای دارد و دارای چه پایگاه اجتماعی و مردمی عظیمی است.(به نقل از http://www.khabaronline.ir/news-156157.aspx)

/ 2 نظر / 11 بازدید
مجید

سلام و خدا قوت همسنگر در رابطه با مسایل اخیر با مطلبی با عنوان " نقدی بر موضع گیری های اخیر علامه مصباح یزدی " در وبلاگ " همسازی " از نظرات ارزشمند دوستان استفاده خواهم کرد .

مجتبی

سلام.شما رو به وبلاگم دعوت میکنم.امیدوارم تعامل سازندیی باهم داشته باشیم.لطفا منو لینک کنید و بگویید با چه اسمی لینکتون کنم.ممنون persis1991.blogfa.com