مدیر دفتر احمدی نژاد: رحیم مشایی

در پی کنار گذاشتن اسفندیار رحیم مشایی از سمت معاون اولی، محمود احمدی نژاد وی را به سمت مشاور و رئیس دفتر خود منصوب کرده است.

آقای احمدی نژاد در نامه انتصاب آقای مشایی، وی را "انسانی مومن و فداکار و مورد اطمینان کامل" معرفی کرده است.

آقای مشایی پیش از این، تقاضای کناره گیری کرده بود و آقای احمدی نژاد در پاسخ به نامه پذیرش کناره گیری خطاب به آقای مشایی نوشت: "در یک هفته اخیر امیدوار بودم که با رفع برخی تبلیغات منفی، فشارها و جوسازی های بعضی رسانه ها و جریان های سیاسی، دولت بتواند از خدمات شما در جایگاه معاون اولی برخوردار بماند".

پس از انتشار رسمی نامه آقای خامنه ای و در واکنش به مقاومت آقای احمدی نژاد در کنار گذاشتن اسفندیار رحیم مشایی، صبح روز شنبه ۲۵ ژوئیه (سوم مرداد)، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در سرمقاله این روزنامه آقای رحیم مشایی را "یکی از مهره های کودتای مخملی" خواند که به نوشته کیهان "فقط محل مأموریت او با سایر توطئه‌گران اخیر متفاوت است و نه «هویت» او."

آقای رحیم مشایی که به عنوان رئیس سازمان گردشگری و یکی از معاونان محمود احمدی نژاد در دولت فعالیت داشته، تاکید کرده است: "خود را همواره سرباز دولت دانسته و در مسیر اسلام و انقلاب از هیچ تلاش و خدمتی دریغ نخواهم کرد."

---------------------------------------------------

اسفندیار رحیم مشایی از روشنفکران حقیقی جامعه ماست که مانند اغلب آنان باید در مسئولیت های مهم نباشد تا جامعه تا جای ممکن روی پیشرفت به خود نبیند. در گزارش های غلطیکه به رهبر از اعمال به حق ایشان داده شد تا موجب برناری وی شود چنین امری به خوبی مشاهده می شود. در روزهای اخیر شاهد این بودیم که روزنامه هایی چون "کیهان" و سایت "رجانیوز" با بروز کلماتی دون احمدی نژاد را مورد انتقاد قرار دادند و هویت افراطی، ناموزون و نادرست خود را بار دیگر نمایان ساختند. برایم جالب است که او {احمدی نژاد} اکنون نه در بین اصول گرایان افراطی و نه اصلاح طلبان افراطی جایگاهی ندارد، اگر معصوم بود علی (ع) را برایم تداعی می کرد... اگرچه او شیعه علی (ع) است و در یقینش قدرتی نهفته است که حتی با رفتنش از دنیای فانی به سرای باقی در ذهن های علی فهم احساس می شود.

/ 19 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی

نابغه دانشگاه تهرانی همین که با این هوش 400 شدی معجزه اس دیگه. اونی که منظور تو هست و اشتباه فهمیدی منظور من نبوده که بهش می گن رانت یا همون سهمیه ی خودمون...سهمیه که معجزه نیست. دیدی نابغه ای[چشمک]

دوشنبه 25 خرداد تشریف می آوردید انقلاب شما که هم محل کارتون نزدیک هست هم منزل ... تا مردم رو می دیدید.... [لبخند][گل]

سلام

سلام پسر خوب نصیحتی کنمت بشنو و بهانه نگیر هرآنچه ناصح مشفق بگویدت بپذیر در دفاع از هرکس آنچنان عمل کن که اگر روزی موفق به دیدن حقایق شدی راه بازگشت و شهامت اقرار برایت مانده باشد.

حامی میر حسین

شما اگه به نظراتی که در وبلاگت مردم نوشتند توجه کنی میفهمی که شما نباید خودتون رو اکثریت بدونید و شما عدهای نا چیز هستید که به فضل خداوند به راه راست هدایت خواهید شد.علت ریختن خون جوانان ایران زمین در زندان ها چیست؟لطفا جواب بدهید و چرند و پرند هم نگویید چون با توجه به جواب هایی که به دیگر دوستان دادید مشخص است که شما احساس میکنید طرفدار امام زمان هستید از اسم وبلاگ شما هم این موضوع مشخص است.

بنده خدا

سلام دوست من هر کس تنها شد نباید با علی (ع) مقایسه کرد. اقای دکتر تنهاست چون به دیکتاتوریش ادامه میدهد. باید این عمل را در کنار اعمال دیگرشان دید. انتساب مجدد کردان که الان بواسطه تقلبش باید در زندان باشد چه معنی می دهد؟ ایشان هم روشفکر جامعه است؟ برکناری دو وزیر از طرف آقای دکتر بواسطه انتقاد از اقای کردان نشاندهنده چه خصوصیتی از اقای دکتر است؟ علاقه به روشنفرکان؟ در مورد مقام معظم رهبری چطور میشود که فقط در این مورد گزارش غلط به دستشان می رسد؟ نکند در سایر موارد هم همینطور باشد؟

بنده خدا

معذرت در کامنت قبلی در انتقاد اسم کردان و مشایی اشتباه شد

زهرا

بیبن حداقل فیلم نود سیاسی رو ببین..خواهش می کنم کسی رو که اینقدر بی ادبانه صحبت می کنه با علی مقایسه نکن....

زهرا

اگر شیعه علی بود در مقابل این همه ظلم و ستم نمی گفت در ایران آزادی نزدیک به مطلق است.... از علی یاد گرفتم که حق را بگو حتی اگر به ضررت باشد....علی با خوارج چطور برخورد کرد؟ تا وقتی که به مبارزه مسلحانه رو نیاوردن حتی سهمشون رو از بیت المال قطع نکرد. ... تف به این دنیا که عروسک دیکتاتور ی احمدی نژاد دون و بی وجود باعلی سمبل دموکراسی مقایسه می شود.

همون که اون یکی رو نوشتم.

بابا منظور منم همینه دیگه که تو که نه سهمیه داری نه پارتی .. این معجزس دیگه.

مامان مه یاس

به تو چی میشه گفت تحصیلکرده مملکت ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سرمایه مملکت ما چی بگم به تو