توبیخ علی وار

دستور رئیس‌جمهور برای دریافت مابه‌التفاوت شام اعیانی کارگروه تخصصی استانی در سفر اخیر هیات دولت به مشهد سبب شد تا اولین تجربه اداره این جلسات برای محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور به دلیل سفارش شام غیر متعارف و اشرافی، دردسر ساز شود.

پس از اتمام جلسه کارگروه های تخصصی استان خراسان رضوی که در محل استانداری در مشهد مقدس و تا پاسی از شب ادامه داشت، رحیمی به عنوان رئیس این جلسه در مورد غذایی که برای شام اعضای کارگروه تهیه شده بود، سوال کرد که مسئولین استانداری با توجه به تجربه سفرهای پیشین هیات دولت از غذای معمول استانداری که در آن شب که "عدس پلو" بود، یاد کردند.

رحیمی نیز با اطلاع از نوع غذای استانداری از مسئولین خواست تا برای 150 عضو حاضر در جلسه، از یکی از بهترین رستوران های مشهد غذای مناسبی تهیه شود که بر اساس این دستور، 150 پرس چلوگوشت سرخ کرده به همراه زیتون پرورده و مخلفات از یکی از رستوران های معروف مشهد برای اعضای حاضر در جلسه تهیه شده است.

این در حالی است که شنیده ها حکایت از دردسر ساز شدن این ولخرجی برای رحیمی دارد چنانکه دکتر احمدی نژاد بلافاصله و با رویت فاکتور این شام اعیانی، از دفتر خود خواسته است تا مابه التفاوت این شام اعیانی با یک شام معمولی را از سفارش دهنده دریافت کند. رئیس جمهور در هامش این فاکتور نوشته است:

باسمه تعالی
دفتر؛
مابه التفاوت جمع ارقام ردیف های 3 و 4 و 5 با یک چلو کباب کوبیده ساده (به مبلغ هر چلوکباب حدود سه هزار تومان) به مبلغ کل یک میلیون و دویست و پانزده هزار تومان از سفارش دهنده جلسه کارگروه اخذ شود و به حساب نهاد واریز شود و از این فاکتور کسر گردد.


/ 25 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی

به این میگن عوام فریبی دیگه عزیز من.

سعید منصوری

با سلام درود بر احمدی نژاد و طرفداران حق و حقیقت[گل][لبخند] با اجازه از مطلبتون استفاده مینمایم تا این مرد بزرگ بیشتر از این شناخته شود[گل][لبخند]

بهنام

سلام با پستی تحت عنوان نوبل برای احمدی نژاد در خدمتم

انحراف 48 درصدی وصولی خزانه چی ؟ خوب لز هرکی باید در حد توانش انتظار داشت.

70 درصد مطالبات بانکی هم که در دستان 1000 نفره. اینم اشکال نداره.......

پرونده آقای محصولی هم که در ارومیه شایعه است.

اما مابه تفاوت حقوق آقای کردان به خاطر مدرک جعلی شون هم برگردودنده شد؟ یا ازشون قدردانی هم شد؟ احتمالا کمی بیشتر از چند پرس غذا بوده؟؟

http://www.ilna.ir/newsText.aspx?ID=90950

البته من نمی دونم چه سایتی فیلتر هست و چه سایتی نیست.

دم فتوشاپ کارای کیهان گرم.