دیکتاتوری احمدی نژاد!؟

 

از سزاواری های خیر در این است که از سوی شر نکوهش شود. چند سالی ست بنا به عدت مألوف ناموافقان نظام جمهوری اسلامی سعی در تخریب شخصیت های آن سرلوحه کارها ست. در سال های گذشته این جناح کلی (اعم از ایرانی رانده یا گریخته و غربی ناخشنود) به روش های متفاوتی در جهت کوتاه کردن عمر این درخت نوپا اقدام می کرد که از آن جمله حمله نظامی (عراق)، حمله اقتصادی (تحریم)، حمله فرهنگی (از خود بیگانگی) بود. در سال های اخیر، ناکام از نتیجه مطلوب روش های به کار رفته، راه دیگری که آن بی اعتماد کردن مردم به نظام (حمله خودی) بود در پیش گرفته شد و نشانه های آن را در ساخت کلیپ های تصویری زیاد برای مسخره کردن مسئولین، اشائه دروغ ها و انگاشتن این واژه به رفتار و گفتار مسئولین و دیکتاتور خواندن آنان شاهد بوده ایم. به راستی هدف چیست؟ شاید نگاهی عمیق تر به این مطالب ما را در برون رفت از چالشی که به دست خود با آن مواجه شده ایم راهنمایی کند.

 

و اما از اشتباهات درون نظام نیز نباید گذشت؛ رانتی شدن مناصب، اعمال نفوذ در جریانات و سوء استفاده برخی از قدرت، تجمیع بیت المال به ناحق، رواج فرهنگ اشرافی گری در بین مسئولین و ساده انگاری مشکلات و عدم برنامه ریزی درست با استفاده از نیروی متخصص راه را بر ما تنگ کرده است.

با این حال و در مجموع دو مطلب بالا، به نظر می رسد راه خروج از فروپاشی داخلی و عدم باج دادن به آنانی که عدم خیر خواهیشان برای مردم ایران سال هاست که اثبات شده نگرش جدید مسئولین به مقوله اداره کشور بر اساس حق طلبی و استفاده از نیروی کارآمد، بدون در نظر گرفتن ملاحظات غیر موجه و تصحیح سیاست های اجرایی نهاد و سازمان هایی مانند صدا و سیما در شفاف سازی و راست گویی ست. امید است مردم فهیم ایران بار دیگر در ادامه خنثی کردن نقشه های دشمن خارجی، دوست داخلی را دریابند و دشمن داخلی اصلی را با صبر و متانت از پای در آورند تا مسیر صحیح انقلاب همچنان به تکاپو برای بهتر شدن ادامه دهد.

-------------------------------------------

آیا شما احمدی نژاد را دیکتاتور می دانید؟ به نظر شما احترام باید گذاشت اما برای من اثبات کنید که او چگونه دیکتاتور ست؟ آیا برچیدن سازمان مدیریت که در آن وزیر جز با بردن سکه نتواند طرح خود را اجرایی کند دیکتاتوری ست؟ آیا درخواست اجازه برای ورود بانوان به ورزشگاه ها دیکتاتوری ست؟ آیا دفاع نظری از مردمی مظلوم در دنیا دیکتاتوری ست؟ آیا سخن گفتن از پیامبر رحمت و آزاد کردن ملوانان انگلیسی به دلیل رافت به مردم انگلیس پس از نامه عذرخواهی دولت آن کشور دیکاتوری ست؟ آیا مخالفت چند باره با برخورد های گشت ارشاد که به طور مستقیم زیر نظر دولت نبوده دیکتاتوری ست؟ آیا انتخاب معاون اول که حق قانونی رئیس جمهور است دیکتاتوری ست؟ آیا جدا کردن 40 میلیونی مردم رای دهنده از آشوبگران واقعی دیکتاتوری ست؟ آیا اعتقاد به دوستی با تمام مردم دنیا حتی مردم رژیم صهیونیستی نشانه دیکتاتوری ست؟ آیا افشای کسانی که به حقوق مردم تجاوز می کنند و کرده اند دیکتاتوری ست؟ آیا نتیجه 24 میلیون رای که به گفته تمام ناظرین نامزدها هم کمترین تخلف انتخاباتی را داشته دیکتاتوری ست؟ آیا چهار سال دم زدن از عزت ایرانیان در جای جای دنیا تا به مذاکره کشاندن تمام کشورهای غربی و دست برداشتن آنان از تهدید ایران نشانه دیکتاتوری ست؟ آیا در یک کشور که دیکتاتور حاکم است از او در صدا و سیما و محافل اصلی قدرت انتقاد می شود؟

چگونه او را به صفتی می خوانید که هیچ دلیلی بر آن نمی یابید؟ خوبست که به گذشته این چهار سال و اقدامات او نیز نظری بیفکنید.

مهدی وزیریان

/ 21 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی

یا خامنه ای از جنایات بی خبره که واقعا روی شاهان بی کفایت قاجار سفید یا خبر داره پس .... این احمدی نژادم یه دیوانه است منطق من هم سخنرانی های ایشون هست که بسیاریش رو خودم شخصا به طور مستقیم شنیدم... اما خوب دیگه دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید.

دیروز از ساعت 2:30 تا 10 شب بیرون بودم. بهشت زهرا. مصلی . مطهری. ولیعصر از میدون تا تجریش.شما هم به خودت زحمت بده فقط برای اینکه خودت از نزدیک شاهد ماجرا باشی بعد بتونی قضاوت کنی که چقدر از گزارشات ایرنا حقیقت داره. ببین یه کی تو ده گول بخوره دلم نمی سوزه ...................نه شما در حقیقت خودت می خوای خودتو گول بزنی.

http://kucheyebonbast.blogspot.com/2009/07/blog-post_30.html

شما باید برای دیدن بعضی از لینک ها بچه بدی شوید و از آنتی فیلتر استفاده کنید.[شیطان]

حـتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمابخوانیدلطفا

سلام.اللهم عجل لولیک الفرج.نمی دانم چرااکثرمخالفان دکتراحمدی نژادبه وبلاگ های حامی ایشان سرمی زنند.به هرحال من معتقدم نبایدزود قضاوت کردهنوزاین دولت کارش راشروع نکرده بایددیددراینده چه می کند,طبق فرموده ی مقام معظم رهبری دردیدارباقاریان بیست وششمین دوره مسابقات بین المللی قران:(نبایدیک شخص رابه خاطریک کارازتمام صلاحیت هایی که داره منع کنیم بایدباهمه باانصاف برخورد کنیم درقران گفته شده بادشمن خودهم باانصاف برخوردکنیداین هاکه دیگرازدوستان هستند.)توصیه می کنم به سایت مقام معظم رهبری سربزنیدومتن کامل رابخوانید.http://www.leader.irببخشیدطولانی شد.عزیزوسربلندباشید.[گل][گل]خداحافظ]

با تشکر از ادب شما. درباره کارخانه های نیشکر اهواز و پتروشیمی و وضعیت ورزش و وزارت ارشاد در این 4 سال تحقیق مختصری بفرمایید. البته من نمی دونم شاید شما نظرتون با من متفاوت است و با سیاست های اعمال شده موافقید. اما مقام معظم رهبری همانطور که دوستمون گفتن رفتارهای اخیرشون اصلا قابل توجیه نیست.

مرگ بر حماقت

محصولی، علی‌آبادی و سعیدلو سه تن از اعضای هیئت دولت احمدی‌نژاد اند که ثروت آنها بیش از تمامی وزرا و روسای جمهوردولت‌های گذشته است. احمدی نژاد باید توضیح بدهد چرا مبلغ 160 میلیون تومان از بودجه شهرداری را در شب پیروزی‌ اش در انتخابات ریاست جمهوری، هزینه کرده و به مردم شیرینی داد. البته پس از افشای این مسئله، آقای سعیدلو معاون احمدی نژاد به سرعت آمد و این پول را به شهرداری بازگرداندد.

مرگ بر حماقت

تونستند. شما نتو نستید ببینید

سعید

خستگان عشق راایام درمان خواهد آمد غم مخور آخرطبیب دردمندان خواهدآمد سلام مهدی جان عید قشنگتون مبارک[گل][گل][گل] تولد آقا امام امام زمان سرور دوست داشتنیمون مبارک اللهم عجل لولیک الفرج ان شا الله[قلب]

محدثه

سلام.من محدثه 14ساله براتون پیام می ذارم ببخشید یادم رفت اول عید رو بهتون تبریک بگم میلاد منجی عالم بشریت رو به شما حامی فهیم دکتر تبریک می گم . وبلاگتون به طور کلی نسبت به بقیه وبلاگ ها از نظر اینکه به افراد سیاسی جناح های دیگه توهین نشده خیلی خوبه . یک تذکر :شما نوشتید آقای احمدی نژاد سازمان مدیریت رو جمع کرده ولی اصلا این طور نیست ایشون فقط این سازمان رو به هویت اصلی خودش یعنی اتاق فکر برگردون. از شما برای حمایت به جا و درستتون از بهترین رئیس جمهور دنیا ممنونم. خدا نگهدارتون